نمایش خانگی

ساترا: مشکل جدی برای پخش سریال «شبکه مخفی زنان» وجود ندارد!


پخش سریال «شبکه مخفی زنان» بعد از انتشار بیستمین قسمت خود در شبکه نمایش خانگی در دوم دی ماه، بار دیگر با وقفه همراه شد.

معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا ـ در گفت‌وگویی با ایسنا درباره‌ی دلایل وقفه در پخش این سریال، چنین بیان کرد: علیرغم برخی اظهارنظرها در فضای مجازی باید بگویم این هفته جلسه‌ای مشترک میان معاون نظارت ساترا و مدیران نماوا برگزار خواهد شد و درباره‌ی نحوه ادامه پخش «شبکه مخفی زنان» تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این جلسه این است که ملاحظات طرفین درباره‌ی حفظ جذابیت سریال و نکات محتوایی ساترا شنیده شود تا در نهایت خیلی زود شاهد ادامه پخش این سریال از نماوا به عنوان یکی از پلتفرم‌های دارای مجوز از ساترا (سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر) در فضای مجازی باشیم.

افراسیابی یادآور شد: قبلا هم گفته بودیم و تأکید می‌کنیم روند استعلام عوامل سریال ها مشخص است و ساترا صرفا در چارچوب قوانین و آیین‌نامه‌ها بر محتوا نظارت دارد و درخصوص عوامل و بازیگران، استعلام‌ها طبق روال انجام می‌شود و نتیجه هر چه باشد ساترا آن را لحاظ می‌کند.
افراسیابی در نهایت گفت: هیچ مشکل جدی برای پخش سریال «شبکه مخفی زنان» وجود ندارد و مواردی که مطرح است حتما با تعامل با پلتفرم و گفت و گو حل خواهد شد.

سریال «شبکه مخفی زنان» از زمان انتشار تاکنون، در مواردی با وقفه در پخش همراه بوده است که هر بار شبهه توقف یا توقیف این سریال را در برخی رسانه ها و فضای مجازی پررنگ کرده است. با این همه تاکنون تعامل ساترا، تهیه کننده و پلتفرم پخش‌کننده به روندی انجامیده است که پخش ادامه قسمت‌ها را به همراه داشته است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن‌ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌رتبه اداره سجل احوال، دعوت می‌شود تا در کنار دلبرجانِ تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضاء و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و …»

لیلا حاتمی، سیامک انصاری، شبنم مقدمی، مهدی هاشمی، حمید فرخ نژاد، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی و… در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید