نمایش خانگی

سریال «سووشون» با سرمایه گذاری شخصی تولید شده است

پیرو خبر منتشر شده در برخی رسانه ها پیرامون همکاری انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در قالب سرمایه گذاری و تولید سریال «سووشون» به کارگردانی خانم نرگس آبیار و تهیه کنندگی آقای محمد حسین قاسمی، روابط عمومی این سریال پس از اختصاص زمان کافی جهت اصلاح خبر مذکور و عدم واکنش مناسب علی رغم تذکرات داده شده، توضیحاتی را ضروری دانسته که به شرح ذیل می‌باشد:
انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در تولید و سرمایه گذاری پروژه «سووشون» هیچ نقشی نداشته و خبرهای منتشر شده در این مورد کاملا کذب می‌باشد. انتظار می رود انجمن مذکور در اطلاع رسانی و انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشد تا در صورت بروز چنین اشتباهاتی، برداشتی مبنی بر رزومه سازی کاذب و سوء مدیریت به مخاطبین و دغدغه مندان فرهنگ و هنر القا نشود.
لازم به ذکر است هرچند مشکلات اقتصادی ناشی از تورم باعث بروز سختی های متعدد در ساخت این اثر شده اما پروژه «سووشون» بطور کامل با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با همت، تلاش و ممارست شبانه روزی عوامل سازنده آن در حال تولید می باشد.

شایان ذکر است به سیاق گذشته تمامی اخبار مربوط به پروژه «سووشون» صرفا از طریق روابط عمومی این اثر و صفحه مخصوص آن منتشر خواهد شد و گروه سازندگان حق پیگیری نشر اخبار غیر واقع پیرامون اثر مذکور را برای خود محفوظ می داند.

روابط عمومی سریال «سووشون»
عکس: حسن قائدی

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید